به استناد رأی صادره در دویست و پنجاه و نهمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی ، مورخ ۲۷/۱/۱۳۹۶ با تأسیس ” مرکز تحقیقات دارو رسانی نانو در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه ” موافقت قطعی بعمل آمد.

این مرکز که به منظور گسترش پژوهش و ارائه راه حل در امور بهداشتی درمانی با هدف توسعه و بکارگیری دانش بشری در زمینه علم «داروسازی نانو” ، انجام پژوهشهای بنیادی اپیدمیولوژیک و بالینی ، تربیت نیروی انسانی محقق در زمینه داروسازی نانو تأسیس شد.
همچنین از دیگر اهداف این مرکز می توان به جمع آوری ، تنظیم و طبقه بندی اسناد و مدارک مربوطه ، ترغیب ، تشویق و بکارگیری محققین ، کوشش در جلب توجه و همکاری مراکز تحقیقاتی و اجرایی مربوطه در داخل کشور و همکاری علمی با مراکز تحقیقاتی و آموزش سایر کشورهااشاره کرد.

گفتنی است مرکز تحقیقات دارو رسانی نانو دارای دو رکن شورایعالی و رئیس مرکز می باشد که هرکدام به تفکیک دارای اعضاء و وظایف خاص خود می باشند.
منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 × 3 =