حسین بیگلری

حضور رئیس شورای بیماران خاص استان کرمانشاه حاج آقا حسین بیگلری با حضور در نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه و دیدار با آقای موحد سرپرستی استان کرمانشاه .
با بیان اینکه ما در این دیدار دنبال دستان یاری کننده برای توجه به بیماران خاص هستیم و از اینکه استان کرمانشاه صاحب نمایندگی آستان قدس رضوی گردیده این نعمت بزرگی است ما آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اعلام می داریم .

حسین بیگلری حسین بیگلری

در ادامه آقای موحد با خیر مقدم و قدردانی از حضور ایشان به عنوان مهمان خیمه رضوی اظهار داشت، برای خدمت جایگاه رفیع و معنوی آستان قدس رضوی و عشق و ارادت مردم کرمانشاه به امام رضا (ع) می تواند پشتوانه خوبی برای خدمت به محرومین باشد.
ما امیدواریم در این راستا با تعامل و همکاری و هم افزایی بتوانیم سطح خدمات به این عزیزان را بالا برده و بخشی از رنج بیمارداری و رنج بیماران را بکاهیم .
ما دست نیاز و چشم امید ویژه به آستان امام رئوف و عنایت امام هشتم (ع) داریم تا ما را برای خدمت خادمانه به این بیماران یاری کند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 × پنج =