خاص پرس: پزشکی و امور مرتبط با سلامت روز به روز تخصصی‌تر می‌شود و نیازمند خدمات تخصصی‌تر، ایران هم به عنوان یکی از کشورهای پیشگام در حوزه سلامت در منطقه و قاره کهن یکی از پرچم داران ارائه خدمات درمانی تخصصی است. در همین راستا بنیاد بیماری‌های خاص ایران به عنوان یکی از اصلی‌ترین حامیان بیماران در ایران تصمیم به احداث بیمارستانی بسیار پیشرفته در تهران گرفته است که کلیه خدمات تخصصی تشخیص و درمان بیماری‌های گوناگون سرطانی در آن انجام پذیر خواهد بود.

رییس بنیاد امور بیماریهای خاص با اشاره به اقدامات عظیم صورت گرفته برای احداث این بیمارستان عظیم و مجهز از بهره برداری از این بیمارستان تخصصی سرطان در سال آینده خبر داد وگفت : « تاکنون برای احداث این بیمارستان فوق تخصصی بیش از ۱۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است.»

فاطمه هاشمی در گفتگوی اختصاصی با خاص پرس گفت: «این بیمارستان به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی سرطان کشور در فضایی به وسعت ۳۰ هزار متر مربع در ۱۲ طبقه در تقاطع خیابان سئول با بزرگراه چمران ساخته می‌شود. در این بیمارستان کلیه اقدامات و خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی بیماران مبتلا به سرطان انجام خواهد شد و بیماران دیگر نیازی به مراجعه به مراکز متعدد نخواهند داشت. »

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

18 − پانزده =