مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب از آمادگی کامل برای ایام نوروز خبر داد

مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب از آمادگی کامل برای ایام نوروز خبر داد

مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب از آمادگی کامل برای ایام نوروز خبر داد

دکتر مازیار طهماسبی مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب :

مجموعه بهداشت و درمان شهرستان با بالغ بر۵۵۰ نفر نیرو در ایام نوروز در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به مردم و مسافران و گردشگران نوروزی می باشد 

وی تاکید کرد: تا پایان ایام نوروز نظارت بر برخی ازفعالیت مراکز تهیه ، توزیع و عرضه مواد غذایی ازجمله آجیل ، خشکباروشیرینی دراماکن عمومی ، اقامتی ، تفریحی و رستورانها به شدت افزایش می یابد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان افزود: به منظور حفظ تأمین سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و پیشگیری از بروز بیماری ، ۱۰ اکیپ ثابت و١ اکیپ سیار از ۲۰ اسفند لغایت ۲۰ فروردین ماه ۹۸ در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی براماکن تهیه و توزیع مواد غذایی اماکن عمومی با اولویت اماکن حساس و آب شرب در شهرستان سرپل ذهاب نظارت می کنند لذا شهروندان می توانند هر گونه مراتب با شماره تماس ۴۲۲۲۴۴۶۶ و سامانه ۱۹۰ در میان بگذارند.

وی عنوان کرد: دربیمارستان شهداء طبق برنامه ریزی های صورت گرفته،  پزشکان متخصص و تیمی از پزشکان عمومی در اورژانس بیمارستان آمادگی کامل جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به همشهریان و مسافران  نورزی در این شهرستان را نیز دارد.

این مقام مسئول خاطرنشان شد: مراکزبهداشت و درمان روستایی درسرپل ذهاب با مستقر شدن تیمی از پزشکان عمومی کشیک و سایر نیروهای پیراپزشکی در راستای ارایه هرچه بهتر خدمات در ایام تعطیلات نوروزی فعال می باشد.

طهماسبی در پایان یادآور شد: در بخش فوریت های پزشکی و رسیدگی به مشکلات ناشی از تصادفات شهری برای پرسنل مربوطه کشیک بندی صورت گرفته است و در آمادگی کامل به سر می برند..


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 8 =