مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب از آمادگی کامل برای ایام نوروز خبر داد

دکتر مازیار طهماسبی مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب :

مجموعه بهداشت و درمان شهرستان با بالغ بر۵۵۰ نفر نیرو در ایام نوروز در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به مردم و مسافران و گردشگران نوروزی می باشد 

وی تاکید کرد: تا پایان ایام نوروز نظارت بر برخی ازفعالیت مراکز تهیه ، توزیع و عرضه مواد غذایی ازجمله آجیل ، خشکباروشیرینی دراماکن عمومی ، اقامتی ، تفریحی و رستورانها به شدت افزایش می یابد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان افزود: به منظور حفظ تأمین سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و پیشگیری از بروز بیماری ، ۱۰ اکیپ ثابت و١ اکیپ سیار از ۲۰ اسفند لغایت ۲۰ فروردین ماه ۹۸ در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی براماکن تهیه و توزیع مواد غذایی اماکن عمومی با اولویت اماکن حساس و آب شرب در شهرستان سرپل ذهاب نظارت می کنند لذا شهروندان می توانند هر گونه مراتب با شماره تماس ۴۲۲۲۴۴۶۶ و سامانه ۱۹۰ در میان بگذارند.

وی عنوان کرد: دربیمارستان شهداء طبق برنامه ریزی های صورت گرفته،  پزشکان متخصص و تیمی از پزشکان عمومی در اورژانس بیمارستان آمادگی کامل جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به همشهریان و مسافران  نورزی در این شهرستان را نیز دارد.

این مقام مسئول خاطرنشان شد: مراکزبهداشت و درمان روستایی درسرپل ذهاب با مستقر شدن تیمی از پزشکان عمومی کشیک و سایر نیروهای پیراپزشکی در راستای ارایه هرچه بهتر خدمات در ایام تعطیلات نوروزی فعال می باشد.

طهماسبی در پایان یادآور شد: در بخش فوریت های پزشکی و رسیدگی به مشکلات ناشی از تصادفات شهری برای پرسنل مربوطه کشیک بندی صورت گرفته است و در آمادگی کامل به سر می برند..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

دوازده − 7 =