معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بهره‌برداری از ۱۲ کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در استان تا پایان سال جاری خبر داد.
دکتر قباد محمدی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه تا پیش از طرح تحول سلامت هیچ ساختمان مناسبی در حوزه کلینیک‌های درمانی در استان وجود نداشت، گفت: نمونه یکی از همین کلینیک‌های نامناسب به لحاظ فیزیکی و ساختمان، کلینیک “مهدیه” است که ما هر لحظه دغدغه و نگرانی داریم که ساختمان آن فرو بریزد.
وی افزود: در همین راستا ساخت کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی را در استان شروع کردیم که در شهر کرمانشاه چهار کلینیک و در هر یک از شهرستان‌های اسلام آبادغرب، سرپل ذهاب، گیلانغرب، جوانرود، پاوه، سنقر، هرسین و صحنه هرکدام یک کلینیک در حال ساخت است.
محمدی تصریح کرد: در مجموع ۱۲ کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در استان در حال ساخت است که تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسند.
وی وسعت این کلینیک‌ها را متفاوت دانست و اظهار کرد: بزرگترین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی استان، کلینیک “بوستان” است که حدود ۸۰ مطب در آن قرار دارد و هم اکنون در مرحله تجهیز آن قرار داریم.
محمدی افزود: سه کلینیک دیگر شهر کرمانشاه نیز هرکدام ۳۰ مطب دارند و در مجموع برای این ساخت این چهار کلینیک در شهر کرمانشاه حدود ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: کلینیک اسلام آبادغرب نیز ۲۰ مطب و هر یک از هفت کلینیک دیگر در مابقی شهرستان‌ها ۱۵ مطب دارند.
وی افزود: برای ساخت کلینیک اسلام آبادغرب حدود چهار میلیارد تومان و برای ساخت مابقی کلینیک‌ها هرکدام ۲.۵ میلیارد تومان اعتبار صرف شده و تمامی این پروژه‌ها تا پایان امسال به بهره برداری می‌ر‌سند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

7 − دو =