مراسم تکریم و معارفه معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر آیت ا… طالقانی برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از دکتر رضا علی بخشی به خاطر تلاش ها و زحمات ارزشمندشان طی تصدی سمت فوق ، دکتر محمدرضا غلامی به عنوان معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه معرفی شد.

دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه با اشاره به ارزشمند بودن احساس تعهد و دلسوزی دکتر علی بخشی نسبت به مقولات فرهنگی و دانشجویی گفت:دکتر علی بخشی همیشه در قلب و تفکر ما جای دارند.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه از یک عقبه کمبود رنج می برد گفت: تامین و به حد استاندارد رسانیدن این کمبودها نیاز به زمان دارد.

رئیس دانشگاه توجه ویژه بر آموزش و درس خواندن دانشجویان را یک اصل مهم دانست و بیان کرد: باید شرایطی ایجاد شود که دانشجویان ما با آرامش و بی دغدغه درس بخوانند.
وی ضمن اولویت قراردادن سیستماتیک و هدفمند ساختن فعالیت های دانشجویی، تناسب بین تعداد دانشجو و امکانات دانشگاه را بسیار حائز اهمیت دانست.
دکتر کریم درپایان با بیان اینکه ما در کنار یک فارغ التحصیل خوب باید انسانی کامل از هر جهت اجتماعی و فرهنگی تربیت کنیم گفت: نگرش ما در همه امور به ویژه معاونت فرهنگی دانشجویی باید دانشجو محوری تحت چارچوب قوانین و اصول خاص خود باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

چهار + سیزده =