اجرای پنج طرح توسعه ای در بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه

رئیس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه با بیان اینکه پنج طرح توسعه ای در این بیمارستان در دست اجرا است، گفت: تعدادی از این طرح ها سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا؛ دکتر علی سروش در جریان بازدید احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه از بیمارستان امام رضا (ع)، یکی از طرح های توسعه این بیمارستان را راه اندازی بیمارستان ۵۰ تختخوابی سوختگی نام برد و افزود: این مرکز به عنوان تنها بیمارستان سوختگی غرب کشور ابتدای سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.
او راه اندازی مرکز جامع سرطان در پنج طبقه و با ظرفیت ۱۲۰ تخت در سال آینده را از دیگر طرح ها نام برد و گفت: این مرکز قابلیت نصب ۲ دستگاه رادیوتراپی را دارد.
او همچنین توسعه اورژانس و اضافه شدن حدود ۸۰ تخت به تخت های اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه در سال آینده را از دیگر طرح های در حال اجرای این بیمارستان ذکر کرد.
به گفته وی در طرح بیمارستان سبز هم ۳۰هکتار از زمین های اطراف بیمارستان برای محوطه سازی و سرسبزی بیمارستان اختصاص داده شده است.
رئیس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه در ادامه این دیدار از اضافه شدن ۱۰ دستگاه دیالیز جدید به بخش دیالیز این بیمارستان خبر داد.
دکتر سروش همچنین با بیان اینکه مرکز درمان سکته حاد مغزی در این مجتمع مستقر شده است، افزود :دستگاه سی تی اسکن ۲۵۶ اسلایس وانژیوگرافی برای راه اندازی بخش نورو اینترونش برای این منظور خریداری شده است.
وی در ادامه با بیان اینکه مطالبات سنگینی از بیمه ها داریم و این عدم دریافت مطالبات، باعث پایین آمدن کیفیت خدمات می شود، گفت: با این وجود پرسنل ما واقعا ایثار می کنند تا خدمات با کیفیت ارائه دهند و توقع ما این است که نماینده ها و مسئولان استان تلاش کنند تا در این روزهای پایانی سال مطالبات پرسنلی پرداخت شود.
احمد صفری نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار بر پیگیری مطالبات بیمه ای تاکید کرد و گفت: بیمار توقع دارد پرستار با تمام توان و انرژی بر بالینش حاضر شود و برای رسیدن به این خواسته بیماران، باید به مطالبات و دغدغه های پرستاران و کادر درمان اهمیت داده شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 6 =