بازدید حسین بیگلری، مدیر انجمن بیماران کلیوی و رئیس شورای عالی بیماران خاص کرمانشاه از بیمارستان UZBrussels در بلژیک

با توجه به هماهنگی قبلی به عمل آمده، مدیر انجمن بیماران کلیوی و رئیس شورای عالی بیماران خاص و صعب العلاج استان کرمانشاه از بیمارستان UZBRUSSELS در شهر بروکسل کشور بلژیک بازدید کردند و در بدو ورود با استقبال گرم جناب آقای پروفسور کارل مارتین ویزینگ روبرو شدند. ایشان فوق تخصص نفرولوژی و رئیس بخش نفرولوژی بیمارستان می باشند.

بدین ترتیب آقای حسین بیگلری به اتفاق آقای پروفسور ویزینگ از بخش های مختلف بیمارستان، بخش دیالیز، پیوند، اورژانس و دیگر بخش ها بازدید به عمل آوردند و پروفسور ویزینگ توضیحات جامعی در مورد امکانات بیمارستان مذکور ارائه دادند و از امکاناتی که در شهر بروکسل در اختیار بیماران دیالیزی قرار داده می شود بازدید کردند.

در مورد داروهای بیماران پیوندی نیز پروفسور ویزینگ توضیحات لازم را به آقای بیگلری دادند و خوشبختانه داروهایی که در بروکسل، بلژیک به بیماران پیوندی داده می شود همان داروهایی است که در ایران برای بیماران توسط پزشکان تجویز می شود.

در کشور بلژیک پیوند از زنده انجام نمی شود و پیوند از جسد صورت می گیرد و بیماران ۲ تا ۳ سال در نوبت دریافت کلیه قرار می گیرند و با پیشنهاد آقای بیگلری رئیس شورای عالی بیماران خاص و صعب العلاج استان کرمانشاه مقرر شد در صورت تمایل مسئولین و مدیر بیمارستان از انجمن بیماران کلیوی ایران و کرمانشاه بازدید کنند.

در پایان بازدید از بیمارستان UZBRUSSELS به پاس قدردانی از زحمات پروفسور ویزینگ یادبودی از جمهوری اسلامی ایران به رئیس بخش دیالیز و رئیس بیمارستان از طرف حسین بیگلری مدیر انجمن بیماران کلیوی کرمانشاه اهدا گردید و با بدرقه گرم پروفسور ویزینگ رئیس بخش دیالیز و رئیس بیمارستان UZBRUSSELS این بازدید پربار به اتمام رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

10 − 3 =