سالن اختصاصی ورزشکاران پیوند اعضاء و بیماران خاص در کرمانشاه ساخته می شود/دعوت از خیرین برای مشارکت در این امر

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در دیدار با اعضای هیئت بیماران خاص و پیوند اعضاء استان کرمانشاه گفت: سالن اختصاصی ویژه ورزشکاران این هیئت با ظرفیت بخش خصوصی در کرمانشاه ساخته می شود.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛ارسلان حسینی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه زمینه احداث این مکان را با استفاده از ظرفیت های ماده ۲۷ فراهم نموده است. وی با اشاره به اهمیت نقش ورزش در ایجاد تحرک و شادابی این قشر افزود:امیدواریم با ایجاد این سالن ورزشی و همت هیئت استان افراد بیشتری از این قشر به ورزش روی اورند. حسینی ادامه داد: تا زمان ایجاد این سالن، از سوی این اداره کل یک فضای مناسب ورزشی دیگر به همراه امکانات ورزشی لازم در اختیار این هیئت برای اجرای برنامه های ورزشی و تمرینی خود پیش بینی شده است. مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در پایان از همه خیرین استان دعوت کرد به منظور کاهش مشکلات این قشر و ایجاد شادابی و شور و نشاط در میان انها در زمینه ساخت این سالن ورزشی به کمک هیئت بیماران خاص استان بیایند.

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

3 پاسخ به “سالن اختصاصی ورزشکاران پیوند اعضاء و بیماران خاص در کرمانشاه ساخته می شود/دعوت از خیرین برای مشارکت در این امر”

 1. وزیری نیم‌رخ
  وزیری

  طرح عالی و کاملا بجایی است به شرط آنکه تا مرحله اتمام و بهره برداری ادامه پیدا کند و مثل اغلب طرح ها مانند ساخت همراه سراهای بیمارستان ها نیمه کاره و در هاله ای از ابهام باقی نماند.

 2. وزیری نیم‌رخ
  وزیری

  در ضمن کلا باید در طول سال حداقل دو الی سه مرتبه به صورت گزارش در مطبوعات عملکرد شورا (اقدامات،درصد پیشرفت طرح ها، نیازها) را در بازه زمانی مشخصی تشریح نمود.
  موفق و موید باشید.

  1. شورای عالی بیماران خاص و صعب العلاج نیم‌رخ
   شورای عالی بیماران خاص و صعب العلاج

   با تشکر از نظر و پیشنهاد شما بازدید کننده گرامی
   یکی از رسالت های مهم این سایت نشان دادن عملکرد شورا می باشد و همچنین در بازه های مختلف که رسانه ها به شورا مراجعه می کنند و مصاحبه انجام می شود اطلاعات کاملا در اختیارشان قرار می گیرد. پیشنهاد شما حتما در نظر گرفته خواهد شد.
   سلامت و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دو =