معاون وزیر بهداشت عنوان کرد؛ تامین داروهای بیماران خاص و صعب العلاج در مناطق سیل زده

معاون وزیر بهداشت عنوان کرد؛ تامین داروهای بیماران خاص و صعب العلاج در مناطق سیل زده

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بسیاری از مناطق درگیر سیل، با خطر آب گرفتگی و وقوع سیل مواجه نیستند، لذا روند ارائه خدمات درمانی در بیمارستان‌های این مناطق طبق روال عادی پیش می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم جان بابایی، در واکنش به خبری مبنی بر عدم ارائه خدمات درمانی رایگان در استان لرستان، اظهار کرد: در پی بارش‌های اخیر، قسمت‌هایی از برخی استان‌ها با معضل آب گرفتگی و سیل مواجه شده که روند عادی زندگی تعداد زیادی از هموطنان را با مشکل روبرو کرده است. بنابراین تمامی خدمات بهداشتی و درمانی در مناطقی که متأثر از شرایط جوی و درگیر سیل هستند، فعلاً رایگان است.

وی افزود: بسیاری از مناطق در استان‌های درگیر سیل، با خطر آب گرفتگی و وقوع سیل مواجه نیستند، لذا روند ارائه خدمات درمانی در بیمارستان‌های این مناطق طبق روال عادی پیش می‌رود.

معاون درمان وزارت بهداشت در خصوص ارائه خدمات درمانی در مناطق سیل زده، گفت: خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق سیل زده با قوت ادامه دارد. تیم‌های پزشکی مورد نیاز اعزام شده و در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی نیز کمبودی وجود ندارد. داروهای بیماران خاص و صعب العلاج در مناطق سیل زده نیز تأمین شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهار =