تشکیل کار گروه حمایت از بیماران نیازمند   خاص وصعب العلاج با ریاست استاندار کرمانشاه محقق خواهد شد.

در هفته حمایت از بیماران کلیوی، با پیگیری انجمن بیماران کلیوی و عنایت مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه ، در برنامه زنده «در شهر» صدا و سیمای مرکز کرمانشاه، حسین بیگلری مدیر انجمن بیماران کلیوی و آقای دکتر راوندی رئیس بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه حضور داشتند. در این برنامه تلویزیونی که به مدت یک ساعت به صورت زنده از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه پخش می شد، بیماران با این عزیزان تماس برقرار کرده و مشکلات خود را مطرح نمودند.
مدیر انجمن بیماران کلیوی در این برنامه به موضوع کمک های مردمی، کمبود دارو و عدم توانایی بیماران پیوند کلیه در زمینه تهیه دارو پرداختند. که در این زمینه دکتر راوندی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به صورت تلفنی دربرنامه شرکت نمودند و قول مساعدت دادند. جناب آقای بیگلری پیشنهاد دادند در این شرایط حساس، کارگروه حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج در استانداری کرمانشاه تشکیل گردد. این امر با پیگیری انجمن بیماران کلیوی و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حال پیگیری است که با تشکیل این کارگروه حمایت بیشتری از این بیماران صورت گیرد و نگاه ویژه ای به بیماران خاص و صعب العلاج در سطح استان داشته باشند. صدا و سیما، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و آقای بیگلری که مسئولیت ریاست شورای بیماران خاص و صعب العلاج را از طرف استانداری کرمانشاه دارند قول مساعدت دادند که با تشکیل این کارگروه حمایت ویژه ای از بیماران خاص و صعب العلاج صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

هفت + 19 =