استاندار کرمانشاه:انجام اقدامات سخت گیرانه برای حفظ سلامت مردم است

جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا به ریاست استاندار و با حضور رییس دانشگاه و اعضای این ستاد در استانداری کرمانشاه برگزار شد.

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه با بیان اینکه انجام اقدامات سخت گیرانه برای حفظ سلامت مردم است گفت: شهرداری برای تعطیلی پارکها و مکان های پرتردد سریعاً اقدام نماید.

مهندس بازوند اعلام کرد: محدودیت های جدید برای تردد خودروهایی با پلاک غیر بومی ابلاغ و اعمال می شود.

وی با بیان اینکه مردم توصیه های بهداشتی را برای قطع زنجیره انتقال ویروس با جدیت رعایت کنند گفت: با افرادی که سلامت مردم را به رفتارهای غیراصولی و به ویژه تردد غیرضروری به خطر بیاندازند؛ برخورد خواهیم کرد.

مهندس بازوند خطاب به شهرداری کرمانشاه گفت: سریعاً نسبت به ایجاد محدودیت و مسدود کردن ورودی و خروجی طاق بستان و پارک های شرقی و کوهستان کرمانشاه اقدام کند.

وی همچنین افزود: سازمان صمت و اتاق اصناف سریعاً نسبت به تعطیلی مغازه های دیزل آباد کرمانشاه اقدام و تدابیر و تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند.

استاندار کرمانشاه وضعیت کرمانشاه را قرمز اعلام کرد و گفت:هلال احمر و شهرداری در تمامی محله ها این خطر را اعلام و ابلاغ عمومی کنند.

مهندس بازوند تاکید کرد:وضعیت کرمانشاه مناسب نیست؛ همه در خانه بمانند!!! این درخواست، تقاضا و خواهشی است که از مردم دارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

سه × 2 =