فاطمه هاشمی

حاج حسین بیگلری رئیس شورای عالی بیماران خاص از سرکار خانم فاطمه هاشمی مدیر مدیر مددکاری و خدمات اجتماعی انجمن ام اس ایران تقدیر کردند. ایشان ۱۵ شبانه روز در مناطق زلزله زده غرب کشور به حمایت زلزله زدگان پرداختند.

 1. با سلام به عنوان یکی از اشخاصی که با انجمن ام اس همکاری می نمایم پیشنهاد می کنم که عاجلانه نسبت به جابجایی مکان انجمن ام اس به مکانی مناسب تر (هم از لحاظ وسعت و هم از لحاظ امکانات) و شایسته این عزیزان و رعایت حرمت و حقوق شهروندی افراد تحت پوشش و ارباب رجوعان تدبیری مناسب اندیشیده و اقدام و عمل نمایید. زیرا ادامه ی وضع موجود باعث دلسرد شدن خیرین و افراد علاقه مند به حمایت از بیماران می شود.
  و من ا.. التوفیق

  • شورای عالی بیماران خاص و صعب العلاج

   با سلام
   کاملا پیگیر و در جریان موضوع هستیم. در این خصوص از طرف آقای بیگلری رئیس شورای عالی بیماران خاص و صعب العلاج مکاتبات و پیگیری های لازم انجام شده است و همچنان پیگیر موضوع هستیم. امید که مشکل هر چه سریعتر برطرف گردد. پیگیری ها را در اولین فرصت انعکاس خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

14 + پانزده =