مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ از اردیبهشت ماه در گروه های پیوند اعضا، تالاسمی، دیابت، هموفیلی، همودیالیز و ام اس و در رشته های تعیین شده برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، ورزشکاران پیوند عضو شده در رشته های دو و میدانی، تنیس، پدل تنیس، تنیس روی میز، بدمینتون، دارت، اسکواش، دوچرخه سواری، پتانک، بولینگ، قایقرانی (کایاک) و شنا (مردان) می توانند رقابت کنند. در گروه تالاسمی مسابقات در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون، دارت، شطرنج و تیراندازی برگزار خواهد شد. مسابقات تنیس روی میز، دارت، شطرنج، تیراندازی و شنا (مردان) در بین مبتلایان به دیابت صورت می گیرد. رقابت مبتلایان به هموفیلی و همودیالیز در رشته های دارت و شطرنج انجام می شود و مسابقات گروه ام اس شامل رشته های تنیس روی میز، دارت، شطرنج و پتانک می باشد.

مقتضی است برنامه ریزی لازم جهت شناسایی و انتخاب ورزشکاران و برگزاری مسابقات استانی و برپایی جلسات تمرینی آنان از سوی مسئولان هیات های استانی به عمل آید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

هفده − هفده =