مهندس داریوش آرمان

به همت جناب آقای مهندس آرمان، مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی ایران و اعضای هیئت مدیره انجمن، نخستین بیمار دیالیزی زلزله زده کرمانشاه تحت عمل پیوند کلیه قرار گرفت.

در این عمل  یک مادر ۴۹ ساله دارای دو فرزند که همسر وی نیز بازنشسته است، با حمایت انجمن بیماران کلیوی ایران و پرداخت کلیه هزینه های این عمل از سوی خیرین و نیکوکاران، در تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت که خوشبختانه حال عمومی این بیمار براساس گزارش پزشکان رضایت بخش است.

در سفر مهندس آرمان مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران به مناطق زلزله زده مقرر شده بود که به سرعت برای رفع مشکلات درمان و اسکان این افراد اقدامات لازم صورت گیرد. که بحمدالله قدم های ثمربخشی در این خصوص برداشته شده است.

ضمن تشکر و قدردانی از مدیرعامل پرتلاش جناب آقای مهندس داریوش آرمان و اعضای هیئت مدیره امیدواریم این امر تداوم یافته و بتوانیم از رنج بیماری این عزیزان زلزله زده بکاهیم.

با هماهنگی های انجام شده از سوی دفتر انجمن استان فارس، ۵ بیمار دیالیزی زلزله زده دیگر نیز در اولویت پیوند قرار گرفته اند.

حسین بیگلری
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان کرمانشاه

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

13 − سه =