حضور هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا کرمانشاه در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور

به نقل از سایت فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا روز سه شنبه ۱۹ آذر ماه، با ورود تیم ها به جزیره زیبای کیش، فرآیند پذیرش ورزشکاران دیابتی سراسر کشور آغاز شد و امروز این بازی ها با حضور ۶۷ ورزشکار خانم و ۷۶ ورزشکار آقا در پنج رشته شروع خواهد شد.

هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور ورزشکاران دیابتی در حالی در جزیره کیش برگزار می شود که ۳۰۰ نفر از سی استان کشور در پنج رشته ورزشی، شنا، تیراندازی، دارت، شطرنج و تنیس روی میز با هم به رقابت خواهند پرداخت. در این بین ۱۴۳ ورزشکار و مابقی روسای هیئت ها ، نواب رئیس بانوان، مربیان، سرپرستان و کادر اجرایی می باشند.

این مسابقات در دو رده سنی بالا و پایین سی سال و در دو گروه بانوان و آقایان در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش و با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد و ورزشکاران دو روز و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مراسم اختتامیه شب پنجشنبه و جلسه روسای هئیت ها و نواب رئیس روز صبح روز جمعه در سالن همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

هفده + 8 =